Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 24
N, 17. Mar. 2019 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
1:0 GKS Bełchatów
Bełchatów

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
2 Radomiak Radom 24 44
3 Elana Toruń 24 40
4 GKS Bełchatów 24 40
5 Olimpia Grudziądz 24 40
6 Górnik Łęczna 24 38
7 Stal Stalowa Wola 24 37
8 Resovia 23 33

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 26
So, 30. Mar. 2019 17:00
Olimpia Elbląg
Olimpia E.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Asystent Kibica: mecz z GKS-em Tychy

Napisane przez 
Stadion Olimpii Grudziądz Stadion Olimpii Grudziądz fot. Mariusz Nasieniewski

Zachęcamy do zapoznania się z Asystentem Kibica, z obszernie opisanymi dla kibiców wskazówkami, dotyczącymi sprzedaży biletów oraz organizacji meczu z GKS-em Tychy przy Piłsudskiego 14!


Olimpia Grudziądz S.A. zaprasza na mecz w ramach 22. kolejki Nice 1 Ligi polskiej, w którym Olimpia Grudziądz podejmie GKS Tychy, na Stadionie Miejskim w Grudziądzu. Spotkanie zostanie rozegrane 18 marca o godzinie 17:00. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 16:00.


 • Olimpia Grudziądz - GKS Tychy, 18 marca - godz. 17:00
 • Adres: ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz

O KTÓREJ MOGĘ WEJŚĆ NA STADION?

Olimpia Grudziądz S.A. sugeruje przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy obiektu będą otwarte dla widzów od godziny 16:00. W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli posłuchać muzyki, jak również zjeść posiłek w jednym z dwóch punktów gastronomicznych. Należy mieć na uwadze, że przy bramach mogą tworzyć się kolejki, stąd wcześniejsze przybycie gwarantuje wejście przed "pierwszym gwizdkiem".


JAKIE DOKUMENTY NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ?

Bilet lub karnet oraz ważny dokument tożsamości z numerem pesel (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka). Stewardzi mogą sprawdzić zgodność danych na bilecie oraz danych zawartych w dokumencie tożsamości (imię, nazwisko, pesel). W przypadku niezgodności tych danych lub braku dokumentu tożsamości, stewardzi mogą odmówić wstępu na mecz.


JAK DOSTANĘ SIĘ NA STADION? KTÓRE BRAMY BĘDĄ OTWARTE?

O 16:00 zostaną otwarte bramy od ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego, oraz ul. Czarna Droga

 • Po przekroczeniu głównej bramy wjazdowej od ul. Piłsudskiego, idź 80 metrów do bramofurt prowadzących na sektory A1 (rodzinny), A2, a także strefę VIP i sektor VIP
 • Po przekroczeniu bramy wjazdowej z bramofurtami od ul. Rapackiego, kieruj się w stronę sektorów A3, A4, C1, C2, a także sektora VIP
 • Po przekroczeniu bramy wejściowej od ul. Czarna Droga, kieruj się w stronę sektorów B1, B2, B3

Oznaczenia sektorów na biletach:

 • A1 - miejsca od 1 do 468 (sprzedaż w kasach od ul. Piłsudskiego)
 • A2 - miejsca od 501 do 935 (sprzedaż w kasach od ul. Piłsudskiego)
 • A3 - miejsca od 1001 do 1414 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • A4 - miejsca od 1501 do 1947 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • B1 - miejsca od 1 do 250 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • B2 - miejsca od 251 do 500 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • B3 - miejsca od 501 do 750 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • C1 - miejsca od 1 do 500 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)

JAK DOTRĘ NA STADION?

Na stadion dotrzesz bez problemu, korzystając z autobusów komunikacji miejskiej. Na stronie http://www.mzk.grudziadz.pl/downloads.php?cat_id=5 znajdziesz najbardziej aktualny rozkład jazdy autobusów nr 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18 oraz 19, które zatrzymują się na ul. Rapackiego - w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu Olimpii Grudziądz. Od przystanku pozostało 100 metrów do kas i bramofurt obiektu. Również przystanek autobusów nr 4 oraz 15, znajduje się przy ul. Mikołaja z Ryńska - 300 metrów od kas stadionu przy ul. Piłsudskiego 14.


SAMOCHÓD / PARKINGI

Jeżeli nie posiadasz dla swojego samochodu specjalnej karty parkingowej lub nie znajdujesz się na liście parkingowej Olimpia Grudziądz S.A., nie wjedziesz na parking usytuowany przy klubowym budynku, znajdującym się przy ul. Piłsudskiego 14. W okolicy stadionu, miejsca parkingowe dostępne są przy markecie Kaufland i markecie Intermarche.


GDZIE MOGĘ NABYĆ BILET?

Bilety, karnety oraz profile kibica można wyrobić poprzez następujące kanały sprzedaży:

 • a) Sklep Kibica w klubowym budynku, przy ul. Piłsudskiego 14 (parter)
 • b) Stoisko w Centrum Handlowym "Alfa", w Punkcie Informacji Miejskiej (parter)
 • c) Przed meczem w stadionowych kasach

Pamiętaj, by przy kupnie biletu wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem pesel. W przypadku dzieci może to być legitymacja szkolna z numerem pesel. Przy pierwszym zakupie biletu lub karnetu, należy okazać ww. dokument w celu rejestracji w systemie, tj. założenia profilu kibica Olimpii Grudziądz.

Aktualny harmonogram sprzedaży oraz cennik znajduje się na stronie: http://www.olimpiagrudziadz.com/bilety

Zachęcamy do nabycia biletów w przedsprzedaży, dzięki czemu można uniknąć kolejek pod kasami w dniu meczu oraz nabyć bilet w promocyjnej cenie.


PROFIL KIBICA

Zgodnie z przepisami ustawy "O bezpieczeństwie imprez masowych", od dnia 1 sierpnia 2010 zarówno bilety, jak i karnety na mecze piłki nożnej muszą zawierać takie dane jak: imię, nazwisko, przypisane miejsce na trybunach oraz numer PESEL.

Profil Kibica zakłada się jednorazowo i jest bezpłatny. Każdy profil musi posiadać wizerunek (zdjęcie) osoby, imię i nazwisko, nr PESEL oraz nr dokumentu tożsamości. Posiadanie profilu upoważnia do zakupu biletu i jest ułatwieniem przy kolejnych wejściach na mecze.


CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETU W OKOLICY STADIONU W DNIU MECZU?

Olimpia Grudziądz S.A. będzie prowadziła sprzedaż biletów w dniu meczu. Należy mieć na uwadze, że bilet w dniu meczu jest droższy, dlatego zachęcamy do nabycia wejściówek w przedsprzedaży. Zachęcamy również nabyć bilet jak najszybciej. Stanowiska kasowe mają ograniczoną możliwość sprzedaży, dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę.

Godziny otwarcia Sklepu Kibica - Piłsudskiego 14:

18 marca - godz. 10:00 - 14:00

Godziny otwarcia stanowiska w C.H. Alfa:

18 marca - NIECZYNNE

Godzina otwarcia kas stadionowych:

18 marca - od godz. 15:00


W dniu meczu bilet można nabyć do 60. minuty meczu. Przechowuj swój bilet w bezpiecznym miejscu. Ukradzione, zniszczone lub zgubione bilety można wymienić na duplikaty w kasach. W przypadku karnetów, opcja otrzymania duplikatu istnieje wyłącznie w Sklepie Kibica. Duplikat biletów i karnetów jest bezpłatny.

Jeżeli nie odnalazłeś swojego miejsca na stadionie, nie wahaj się poprosić o pomoc stewardów lub pracowników klubu. W trakcie meczu zajmij swoje miejsce, nie stawaj na schodach lub przejściach. Stewardzi mają obowiązek zwrócić na to uwagę.


BEZPIECZEŃSTWO I KONTROLA

Pamiętaj, że wchodząc na stadion, a następnie wychodząc - nie będziesz miał możliwości powrotu na podstawie skontrolowanego wcześniej biletu. Prosimy mieć na uwadze, że każdy kibic w celu uzyskania dostępu na stadion, musi posiadać ważny bilet lub karnet. Personel pilnujący wejść, może skontrolować zarówno kibica, jak i bagaż. Lista przedmiotów zabronionych oraz regulamin imprezy/stadionu, są wywieszone na bramach wejściowych obiektu. Regulaminy znajdują się również na stronie internetowej klubu: http://www.olimpiagrudziadz.com/bilety/regulaminy


DZIECI

Dziecko do 3. roku życia wchodzi na stadion bez biletu i zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w meczach wyłącznie w obecności opiekuna, który może uczestniczyć w meczu wyłącznie na podstawie odrębnego biletu lub karnetu. Osoby poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie na podstawie biletów bezpłatnych.

Opiekunom dzieci poniżej 3. roku życia nie przysługują bilety lub karnety bezpłatne. Osoba poniżej 18. roku życia, ale posiadająca więcej niż 13 lat, przy zakupie biletu lub karnetu musi wskazać swojego opiekuna prawnego wraz z jego imieniem, nazwiskiem oraz numerem pesel. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające mecz.


NIEPEŁNOSPRAWNI

Dla osób niepełnosprawnych na mecze Olimpii w Grudziądzu obowiązują wejściówki ulgowe. Dla osób na wózkach inwalidzkich na obiekcie są przygotowane dwie strefy: przy sektorze A2 oraz między A4 i C, skąd jest bardzo dobry widok na murawę.


CZY MOGĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ PLECAK LUB INNY BAGAŻ?

Olimpia Grudziądz S.A. stanowczo odradza zabierać ze sobą jakiekolwiek przedmioty (poza np. szalikiem), a w szczególności przedmioty określone jako zabronione. Nie należy zabierać ze sobą toreb, walizek i plecaków, których sprawdzenie może opóźnić wejście na stadion.


CZY OSOBA NIEPEŁNOLETNIA MOŻE WEJŚĆ NA STADION SAMA?

Dzieci do 13. roku życia mogą wejść na stadion za darmo i tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Dzieci w wieku od 13. do 18. roku życia przy zakupie biletu muszą wskazać opiekuna. Opiekun nie musi brać udziału w meczu.


CZY NA STADION BĘDZIE MOŻNA WNIEŚĆ JAKIEKOLWIEK NAPOJE?

Zabronione jest wnoszenie napojów w butelkach, choć stewardzi mogą pozwolić na wniesienie otwartych napojów oraz tych w kartonikach. Zakup napojów będzie możliwy w punktach gastronomicznych.


CZY NA STADION MOŻNA WNOSIĆ APARATY FOTOGRAFICZNE I KAMERY?

Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery video, czy profesjonalnego aparatu fotograficznego. Dotyczy to wyłącznie wielkogabarytowych / fotoreporterskich urządzeń rejestrujących dźwięk i/lub obraz z długim, wymiennym obiektywem.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
2 Radomiak Radom 24 44
3 Elana Toruń 24 40
4 GKS Bełchatów 24 40
5 Olimpia Grudziądz 24 40
6 Górnik Łęczna 24 38
7 Stal Stalowa Wola 24 37
8 Resovia 23 33

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie