Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 12
Śr, 18. Paź. 2017 19:00
Pogoń Siedlce
Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Dominik Sulikowski sędzią meczu z Zagłębiem

Napisane przez 
Dominik Sulikowski arbitrem w meczu z Zagłębiem Sosnowiec Dominik Sulikowski arbitrem w meczu z Zagłębiem Sosnowiec fot. galeria.trojmiasto.pl

 

Lista sędziów na 27. kolejkę Nice 1 Ligi. Spotkanie Olimpii Grudziądz z Zagłębiem Sosnowiec prowadzić będzie Dominik Sulikowski z Gdańska.

Jest to pierwszy mecz z udziałem Biało-Zielonych w tym sezonie dla tego arbitra.

W obecnym sezonie Dominik sędziował w 10 meczach - Nice 1 Liga oraz PP. Łącznie pokazał 66 żółtych kartek, 1 czerwoną i podyktował 7 rzutów karnych.


OBSADA SĘDZIOWSKA NA 26. KOLEJKĘ NICE 1 LIGI


21 kwietnia (piątek): 

Miedź Legnica - Znicz Pruszków, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

Górnik Zabrze - Wigry Suwałki, godz. 20:45, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).


22 kwietnia (sobota):

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).

Stal Mielec - GKS Katowice, godz. 17:45, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

GKS Tychy - Stomil Olsztyn, godz. 18:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec, godz. 19:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

MKS Kluczbork - Bytovia Bytów, godz. 19:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).

Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl