Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 14
N, 22. Paź. 2017 15:00
Puszcza Niepołomice
Puszcza N.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Wojciech Myć sędzią meczu z Chrobrym

Napisane przez 
Wojciech Myć arbitrem jutrzejszego meczu Wojciech Myć arbitrem jutrzejszego meczu fot. supernowosci24.pl

 

PZPN wyznaczył sędziów na 30. kolejkę Nice 1 Ligi. Mecz wyjazdowy Olimpii Grudziądz z Chrobrym Głogów poprowadzi Wojciech Myć z Lublina.

Dla arbitra będzie to pierwsze spotkanie zarówno z udziałem Biało-Zielonych, jak i pierwszy mecz w Nice 1 Lidze w obecnych rozgrywkach.

W tym sezonie Wojciech sędziował w 15 meczach - III liga, II liga oraz PP. Łącznie pokazał 55 żółtych kartek, 3 czerwone i podyktował 9 rzutów karnych.


OBSADA SĘDZIOWSKA NA 30. KOLEJKĘ NICE 1 LIGI


12 maja (piątek): 

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:45, sędzia: Paweł Gil (Lublin).

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec, godz. 19:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz, godz. 19:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce, godz. 19:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).


13 maja (sobota):

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy, godz. 17:45, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork, godz. 18:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów, godz. 19:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze, godz. 19:45, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).

Wisła Puławy - Stal Mielec, godz. 20:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
7 GKS Katowice 13 18
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 18
9 Stal Mielec 13 18
10 Olimpia Grudziądz 13 18
11 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
12 Górnik Łęczna 13 16
13 Stomil Olsztyn 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl