18 Ruch Chorzów 19 15

...

Czterech Biało-Zielonych w "11" kolejki!

Napisane przez
Na zdjęciu Patryk Królczyk podczas meczu z Górnikiem Zabrze. Na zdjęciu Patryk Królczyk podczas meczu z Górnikiem Zabrze. fot. PolskaPress

Aż czterech piłkarzy Olimpii Grudziądz wyróżnionych w ostatniej kolejce Nice 1 Ligi.

Pilkanozna.pl wyróżniła trzech naszych zawodników:

Tym razem nasze zestawienie zdominowali gracze Olimpii Grudziądz. Aktualny wicelider ligowej tabeli zwyciężył 3:1 w Głogowie, a za mecz przeciwko Chrobremu postanowiliśmy wyróżnić bramkarza Patryka Królczyka, obrońcę Damiana Ciechanowskiego i ofensywnego pomocnika Daniela Ferugę.

Patryk Królczyk - bardzo pewny punkt Biało-Zielonych. Obronił rzut karny w pierwszej połowie.

Damian Ciechanowski - autor asysty po cudownej akcji Olimpii Grudziądz. To on dośrodkował wprostna głowę Marcina Kaczmarka przy trzeciej bramce.

Daniel Feruga - pierwsza bramka w barwach Olimpii Grudziądz. Bardzo waleczny i pracowity podczas ostatniego meczu z Chrobrym.

Natomiast gol24.pl wyróżnił:

Patryk Królczyk - zastępuje kontuzjowanego Jakuba Wrąbla i trzeba przyznać, że z bardzo dobrym skutkiem. W Głogowie został jednym z bohaterów meczu. Obronił wiele trudnych strzałów, a na deser wyciągnął jeszcze rzut karny.

Patryk Królczyk podczas meczu z Górnikiem Zabrze (fot. PolskaPress)

Adam Banasiak - z każdym kolejnym meczem pokazuje, że przesunięcie go do środka pola było dobrą decyzją. Banasiak mecz z Chrobrym otworzył asystą, a po kilku minutach sam wpisał się na listę strzelców po pięknym uderzeniu. W drugiej połowie miał jeszcze rzut karny, ale bramkarz okazał się lepszy.

źródło: pilkanozna.pl oraz gol24.pl