Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 13
So, 14. Paź. 2017 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Miedź Legnica
Miedź L.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 12
Śr, 18. Paź. 2017 19:00
Pogoń Siedlce
Pogoń
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Tomasz Wajda sędzią w meczu ze Stomilem

Napisane przez 
Tomasz Wajda arbitrem niedzielnego meczu ze Stomilem Tomasz Wajda arbitrem niedzielnego meczu ze Stomilem fot. Kamil Zieliński

Poznaliśmy arbitrów na 32. kolejkę Nice 1 Ligi. W niedzielę wyjazdowe spotkanie Olimpii Grudziądz ze Stomilem Olsztyn poprowadzi Tomasz Wajda z Żywca.

Arbiter nie prowadził jeszcze spotkania z udziałem Biało-Zielonych w tym sezonie.

W tym sezonie Tomasz sędziował w 15 meczach - Nice 1 Liga, II liga oraz PP. Łącznie pokazał 81 żółtych kartek, 8 czerwonych i podyktował 9 rzutów karnych.


OBSADA SĘDZIOWSKA NA 32. KOLEJKĘ NICE 1 LIGI


20 maja (sobota): 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

GKS Katowice - MKS Kluczbork, godz. 18:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).

Miedź Legnica - GKS Tychy, godz. 19:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).


21 maja (niedziela):

Znicz Pruszków - Górnik Zabrze, godz. 12:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Chrobry Głogów - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz, godz. 18:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).


22 maja (poniedziałek):

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
5 Stal Mielec 13 18
6 Raków Częstochowa 12 17
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 17
8 Olimpia Grudziądz 12 17
9 Drutex-Bytovia Bytów 13 17
10 Stomil Olsztyn 12 16
11 Górnik Łęczna 13 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl