Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 29
So, 20. Kwi. 2019 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
2:0 Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 28 51
2 Olimpia Grudziądz 29 50
3 Widzew Łódź 26 47
4 Elana Toruń 28 47
5 GKS Bełchatów 28 45
6 Stal Stalowa Wola 29 41
7 Górnik Łęczna 28 40

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 30
Śr, 24. Kwi. 2019 17:00
Gryf Wejherowo
Gryf W.
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Artur Aluszyk sędzią meczu z Zagłębiem

Napisane przez 
Artur Aluszyk arbitrem w meczu z Zagłębiem Sosnowiec Artur Aluszyk arbitrem w meczu z Zagłębiem Sosnowiec fot. gkstychy.info

Wyznaczono sędziów 1. kolejki Nice 1. Ligi. Wyjazdowy mecz Olimpii Grudziądz z Zagłębiem Sosnowiec poprowadzi Artur Aluszyk ze Szczecina.

Ostatnie spotkanie, które arbiter prowadził z udziałem Biało-Zielonych, odbyło się w zeszłym sezonie, gdy graliśmy z Pogonią Siedlce na wyjeździe i wygraliśmy 4:1.

W poprzednim sezonie Aluszyk sędziował w 13. meczach ligowych oraz Pucharu Polski. Łącznie pokazał 53 żółte kartki, 2 czerwone i podyktował 7 rzutów karnych.


OBSADA SĘDZIOWSKA 1. KOLEJKI NICE 1 LIGI


28 lipiec (piątek): 

Stal Mielec - Ruch Chorzów, godz. 20:45, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).


29 lipiec (sobota):

Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz, godz. 15:30, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Odra Opole - Górnik Łęczna, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

Raków Częstochowa - Miedź Legnica, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

GKS Katowice - Pogoń Siedlce, godz. 19:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 19:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).

Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn, godz. 19:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).


30 lipiec (niedziela):

Wigry Suwałki - GKS Tychy, godz. 19:47, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 28 51
2 Olimpia Grudziądz 29 50
3 Widzew Łódź 26 47
4 Elana Toruń 28 47
5 GKS Bełchatów 28 45
6 Stal Stalowa Wola 29 41
7 Górnik Łęczna 28 40

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie