Poprzednie spotkanie

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
14 Stomil Olsztyn 34 39
15 Pogoń Siedlce 34 38
16 Górnik Łęczna 34 35
17 Olimpia Grudziądz 34 31
18 Ruch Chorzów 34 27

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Wieści z obozu rywala - Podbeskidzie

Napisał 
Adam Nocoń Adam Nocoń fot. TS Podbeskidzie

Dzisiaj wieczorem podopieczni Jacka Paszulewicza zmierzą się w Bielsku-Białej z Podbeskidziem. Co słychać w ekipie rywala?

Gorący rynek transferowy

Do końca sierpnia kadra zespołu z Bielska-Białej bardzo znacząco się zmieniła w porównaniu z tym, co kibice widzieli w poprzednim sezonie. Pojawiły się aż 22 nowe nazwiska, z czego transferów z zewnątrz włodarze dokonali 12. W drużynie z ul. Rychlińskiego pojawili się chociażby Paweł Oleksy z Ruchu Chorzów, Wojciech Fabisiak z Zagłębia Sosnowiec, Dimitar Iliev z Wisły Płock, czy Valerijs Sabala z FC Riga. Straty wydają się być duże, m.in. Martin Baran, Adam Deja, Robert Demjan, Robert Gumny i Szymon Lewicki.

Problemy na ławce

Rotacja wśród zawodników nie była jednak decydująca, a o wynikach na początku sezonu zdecydowała...absencja pierwszego szkoleniowca - Jana Kociana, który dostarczył zwolnienie lekarskie i do klubu już nie wrócił. I tak przez pierwsze kolejki Podbeskidzie grało bez trenera, aż do połowy sierpnia, kiedy to zespół objął szkoleniowiec BKS-u Bielsko-Biała - Adam Nocoń.

Fatalny początek

Wszystkie zawirowania odbiły się na rezultatach na zapleczu Ekstraklasy. Bielszczanie zdobyli zaledwie pięć oczek i plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli. Pokonali jedynie Ruch Chorzów na swoim stadionie, a przed kilkoma dniami przegrali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.

Pozytywnie w Pucharze Polski

Nieco inaczej przedstawia się sytuacja w turnieju tysiąca drużyn. Tam najpierw po rzutach karnych pokonali na wyjeździe Radomiaka Radom, a w 1/16 finału ograli pogromcę zespołu Jacka Paszulewicza - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. W kolejnej rundzie do Bielska-Białej przyjedzie Arka Gdynia.

Ex-Olimpijczycy w składzie

Warto zaznaczyć, że w ekipie Adama Noconia występuje trzech byłych piłkarzy Olimpii: Mariusz Malec, Bartosz Jaroch i Adrian Rakowski. Wydaje się, że przeciwko Biało - Zielonym wszyscy mogą wyjść w podstawowym składzie.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
14 Stomil Olsztyn 34 39
15 Pogoń Siedlce 34 38
16 Górnik Łęczna 34 35
17 Olimpia Grudziądz 34 31
18 Ruch Chorzów 34 27

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie