Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 4
So, 11. Sie. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
1:0 Radomiak Radom
Radomiak R.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Górnik Łęczna 4 10
2 Stal Stalowa Wola 4 9
3 Olimpia Grudziądz 4 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 9
5 Gryf Wejherowo 4 8
6 Widzew Łódź 4 7
7 Radomiak Radom 4 7

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 5
Pt, 17. Sie. 2018 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Skra Częstochowa
Skra

Wiadomości w k2

Machaj dogonił lidera

Napisał 
Machaj dogonił lidera fot. Chrobry Głogów

Mateusz Machaj został współliderem klasyfikacji strzelców rywalizacji na zapleczu Ekstraklasy.

Zawodnik Chrobrego Głogów zdobył jedną z bramek w spotkaniu z Odrą Opole i razem z Marcinem Wodeckim ma na swoim koncie sześć trafień.


6 goli - Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Marcin Wodecki (Odra Opole),
5 goli - Maciej Domański (Puszcza Niepołomice), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów),
4 gole - Adam Czerkas (Raków Częstochowa), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Adam Ryczkowski (Chojniczanka Chojnice), Patryk Szysz (Górnik Łęczna), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Vojtuš (Miedź Legnica), Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce),
3 gole - Jakub Bąk (Chojniczanka Chojnice), Dawid Błanik (GKS Tychy), Piotr Ćwielong (GKS Tychy), Dejan Đermanović (Stal Mielec), Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów), Wojciech Kędziora (GKS Katowice), Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce),
2 gole - Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Artur Balicki (Ruch Chorzów), Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Marek Gancarczyk (Odra Opole), Fran González (Bytovia Bytów), Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów), Dimityr Ilijew (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Janota (Stal Mielec), José Embaló (Raków Częstochowa), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Adrian Karankiewicz (Stomil Olsztyn), Mateusz Klichowicz (Olimpia Grudziądz), Marquitos (Miedź Legnica), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Karol Mondek (Raków Częstochowa), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Andreja Prokić (GKS Katowice), Miłosz Przybecki (Ruch Chorzów), Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice), Przemysław Stolc (Chrobry Głogów), Wołodymyr Tanczyk (Stomil Olsztyn), Hubert Tomalski (Raków Częstochowa), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Łukasz Tymiński (Górnik Łęczna), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Łukasz Wroński (Stal Mielec), Kamil Zapolnik (GKS Tychy), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Górnik Łęczna 4 10
2 Stal Stalowa Wola 4 9
3 Olimpia Grudziądz 4 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 9
5 Gryf Wejherowo 4 8
6 Widzew Łódź 4 7
7 Radomiak Radom 4 7

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie