Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 11
Pt, 21. Wrz. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
1:1 Znicz Pruszków
Znicz

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 11 24
2 Olimpia Grudziądz 11 23
3 Elana Toruń 11 22
4 Radomiak Radom 11 21
5 Siarka Tarnobrzeg 11 18
6 Górnik Łęczna 11 16
7 Znicz Pruszków 11 16

Następne spotkanie

Puchar Polski - Runda 1
Cz, 27. Wrz. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie

Wiadomości w k2

Asystent Kibica - mecz z Miedzią Legnica

Napisał 
Stadion Olimpii Grudziądz Stadion Olimpii Grudziądz fot. Kamil Zieliński

Zachęcamy do zapoznania się z Asystentem Kibica, z obszernie opisanymi dla kibiców wskazówkami, dotyczącymi sprzedaży biletów oraz organizacji meczu z Miedzią Legnica przy Piłsudskiego 14!


Olimpia Grudziądz S.A. zaprasza na mecz w ramach 13. kolejki Nice 1 Ligi, w którym Olimpia Grudziądz podejmie Miedź Legnica, na Stadionie Miejskim w Grudziądzu. Spotkanie zostanie rozegrane 14 października o godzinie 18:00. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 17:00.


 • Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica, 14 października - godz. 18:00
 • Adres: ul. Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz

O KTÓREJ MOGĘ WEJŚĆ NA STADION?

Olimpia Grudziądz S.A. sugeruje przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy obiektu będą otwarte dla widzów od godziny 17:00. W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli posłuchać muzyki, jak również zjeść posiłek w jednym z dwóch punktów gastronomicznych. Należy mieć na uwadze, że przy bramach mogą tworzyć się kolejki, stąd wcześniejsze przybycie gwarantuje wejście przed "pierwszym gwizdkiem".


JAKIE DOKUMENTY NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ?

Bilet oraz ważny dokument tożsamości z numerem pesel (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka). Stewardzi mogą sprawdzić zgodność danych na bilecie oraz danych zawartych w dokumencie tożsamości (imię, nazwisko, pesel). W przypadku niezgodności tych danych lub braku dokumentu tożsamości, stewardzi mogą odmówić wstępu na mecz.


JAK DOSTANĘ SIĘ NA STADION? KTÓRE BRAMY BĘDĄ OTWARTE?

O 17:00 zostaną otwarte bramy od ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego, oraz ul. Czarna Droga

 • Po przekroczeniu głównej bramy wjazdowej od ul. Piłsudskiego, idź 80 metrów do bramofurt prowadzących na sektory A1 (rodzinny), A2, a także strefę VIP i sektor VIP
 • Po przekroczeniu bramy wjazdowej z bramofurtami od ul. Rapackiego, kieruj się w stronę sektorów A3, A4, C1, C2, a także sektora VIP
 • Po przekroczeniu bramy wejściowej od ul. Czarna Droga, kieruj się w stronę sektorów B1, B2, B3

Oznaczenia sektorów na biletach:

 • A1 - miejsca od 1 do 468 (sprzedaż w kasach od ul. Piłsudskiego)
 • A2 - miejsca od 501 do 935 (sprzedaż w kasach od ul. Piłsudskiego)
 • A3 - miejsca od 1001 do 1414 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • A4 - miejsca od 1501 do 1947 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • B1 - miejsca od 1 do 250 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • B2 - miejsca od 251 do 500 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • B3 - miejsca od 501 do 750 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)
 • C1 - miejsca od 1 do 500 (sprzedaż w kasach od ul. Rapackiego)

JAK DOTRĘ NA STADION?

Na stadion dotrzesz bez problemu, korzystając z autobusów komunikacji miejskiej. Na stronie http://mzk.grudziadz.pl/wp/rozklady/ znajdziesz najbardziej aktualny rozkład jazdy autobusów nr 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 18 oraz 19, które zatrzymują się na ul. Rapackiego - w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu Olimpii Grudziądz. Od przystanku pozostało 100 metrów do kas i bramofurt obiektu. Również przystanek autobusów nr 4 oraz 15, znajduje się przy ul. Mikołaja z Ryńska - 300 metrów od kas stadionu przy ul. Piłsudskiego 14.


SAMOCHÓD / PARKINGI

Jeżeli nie posiadasz dla swojego samochodu specjalnej karty parkingowej lub nie znajdujesz się na liście parkingowej Olimpia Grudziądz S.A., nie wjedziesz na parking usytuowany przy klubowym budynku, znajdującym się przy ul. Piłsudskiego 14. W okolicy stadionu są dostępne miejsca parkingowe przy hotelu Ibis oraz marketach Kaufland i Intermarche, przy czym tylko ten ostatni jest ogólnodostępny.


GDZIE MOGĘ NABYĆ BILET?

Bilety można nabyć poprzez następujące kanały sprzedaży:

 • a) Sklep Kibica w klubowym budynku, przy ul. Piłsudskiego 14 (parter)
 • b) Przed meczem w stadionowych kasach

Pamiętaj, by przy kupnie biletu wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem pesel. W przypadku dzieci może to być legitymacja szkolna z numerem pesel. Przy pierwszym zakupie biletu należy okazać ww. dokument w celu rejestracji w systemie Olimpii Grudziądz.

Aktualny harmonogram sprzedaży oraz cennik znajduje się na stronie: http://www.olimpiagrudziadz.com/bilety

Zachęcamy do nabycia biletów w przedsprzedaży, dzięki czemu można uniknąć kolejek pod kasami w dniu meczu oraz nabyć bilet w promocyjnej cenie.


PROFIL KIBICA / KARTA KIBICA

Zgodnie z przepisami ustawy "O bezpieczeństwie imprez masowych", od dnia 1 sierpnia 2010 baza danych klubu na mecze piłki nożnej musi zawierać takie dane jak: imię, nazwisko, przypisane miejsce na trybunach oraz numer PESEL.

Każdy profil musi posiadać imię i nazwisko, nr PESEL oraz nr dokumentu tożsamości. Posiadanie profilu upoważnia do zakupu biletu/karty kibica (karnetu) i jest ułatwieniem przy kolejnych wejściach na mecze.


CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETU W OKOLICY STADIONU W DNIU MECZU?

Olimpia Grudziądz S.A. będzie prowadziła sprzedaż biletów w dniu meczu, jednak zachęcamy do nabycia wejściówek w przedsprzedaży. Stanowiska kasowe mają ograniczoną możliwość sprzedaży, dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę.

Godziny otwarcia Sklepu Kibica - Piłsudskiego 14:

13 października - 8:00-18:00

14 października - 10:00-15:00

Godzina otwarcia kas stadionowych:

14 października - od godz. 15:00 (brama główna), wszystkie od godz. 16:00


W dniu meczu bilet można nabyć do 60. minuty meczu. Przechowuj swój bilet w bezpiecznym miejscu. Ukradzione, zniszczone lub zgubione bilety można wymienić na duplikaty w kasach.

Jeżeli nie odnalazłeś swojego miejsca na stadionie, nie wahaj się poprosić o pomoc stewardów lub pracowników klubu. W trakcie meczu zajmij swoje miejsce, nie stawaj na schodach lub przejściach. Stewardzi mają obowiązek zwrócić na to uwagę.


BEZPIECZEŃSTWO I KONTROLA

Pamiętaj, że wchodząc na stadion, a następnie wychodząc - nie będziesz miał możliwości powrotu na podstawie skontrolowanego wcześniej biletu. Prosimy mieć na uwadze, że każdy kibic w celu uzyskania dostępu na stadion, musi posiadać ważny bilet lub kartę kibica. Personel pilnujący wejść, może skontrolować zarówno kibica, jak i bagaż. Lista przedmiotów zabronionych oraz regulamin imprezy/stadionu, są wywieszone na bramach wejściowych obiektu. Regulaminy znajdują się również na stronie internetowej klubu: http://www.olimpiagrudziadz.com/bilety/regulaminy


DZIECI

Dziecko do 3. roku życia wchodzi na stadion bez biletu i zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w meczach wyłącznie w obecności opiekuna, który może uczestniczyć w meczu wyłącznie na podstawie odrębnego biletu. Osoby poniżej 13. roku życia mogą uczestniczyć w imprezie na podstawie biletów bezpłatnych.

Opiekunom dzieci poniżej 3. roku życia nie przysługują bilety. Osoba poniżej 18. roku życia, ale posiadająca więcej niż 13 lat, przy zakupie biletu musi wskazać swojego opiekuna prawnego wraz z jego imieniem, nazwiskiem oraz numerem pesel. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające mecz.


NIEPEŁNOSPRAWNI

Dla osób niepełnosprawnych na mecze Olimpii w Grudziądzu obowiązują wejściówki ulgowe. Dla osób na wózkach inwalidzkich na obiekcie są przygotowane dwie strefy: przy sektorze A2 oraz między A4 i C, skąd jest bardzo dobry widok na murawę.


CZY MOGĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ PLECAK LUB INNY BAGAŻ?

Olimpia Grudziądz S.A. stanowczo odradza zabierać ze sobą jakiekolwiek przedmioty (poza np. szalikiem), a w szczególności przedmioty określone jako zabronione. Nie należy zabierać ze sobą toreb, walizek i plecaków, których sprawdzenie może opóźnić wejście na stadion.


CZY OSOBA NIEPEŁNOLETNIA MOŻE WEJŚĆ NA STADION SAMA?

Dzieci do 13. roku życia mogą wejść na stadion za darmo i tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Dzieci w wieku od 13. do 18. roku życia przy zakupie biletu muszą wskazać opiekuna. Opiekun nie musi brać udziału w meczu.


CZY NA STADION BĘDZIE MOŻNA WNIEŚĆ JAKIEKOLWIEK NAPOJE?

Zabronione jest wnoszenie napojów w butelkach, choć stewardzi mogą pozwolić na wniesienie otwartych napojów oraz tych w kartonikach. Zakup napojów będzie możliwy w punktach gastronomicznych.


CZY NA STADION MOŻNA WNOSIĆ APARATY FOTOGRAFICZNE I KAMERY?

Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery video, czy profesjonalnego aparatu fotograficznego. Dotyczy to wyłącznie wielkogabarytowych / fotoreporterskich urządzeń rejestrujących dźwięk i/lub obraz z długim, wymiennym obiektywem.


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 11 24
2 Olimpia Grudziądz 11 23
3 Elana Toruń 11 22
4 Radomiak Radom 11 21
5 Siarka Tarnobrzeg 11 18
6 Górnik Łęczna 11 16
7 Znicz Pruszków 11 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie