Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 21
So, 10. Mar. 2018 18:00
Chrobry Głogów
Chrobry
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Następne spotkanie


...

Wiadomości w k2

Lewicki najlepszym strzelcem

Napisał 
Lewicki najlepszym strzelcem fot. Zaglebie.Sosnowiec.pl

Szymon Lewicki z Zagłębia Sosnowiec prowadzi po jesiennej rywalizacji w klasyfikacji strzelców rozgrywek Nice 1 Ligi.

Napastnik ósmej drużyny w tabeli zdobył do tej pory 10 bramek, w tym dwukrotnie zapisywał się na listę w pojedynkach z Rakowem Częstochowa, Drutex-Bytovią Bytów oraz Stomilem Olsztyn.

Drugi stopień podium przypadł dwóch zawodnikom: Mateuszowi Machajowi z Chrobrego Głogów i Marcinowi Wodeckiemu z Odry Opole. Obaj w trakcie rundy mieli obniżkę skuteczności przez kilka kolejek z rzędu, jednak na finiszu ponownie powiększyli swój dorobek, do dziewięciu trafień.

Tuż za nimi znajduje się Maciej Domański z beniaminka Nice 1 Ligi - Puszczy Niepołomice, który strzelał przede wszystkim w pierwszej części sezonu i ostatecznie jego licznik trafień zatrzymał się na ośmiu golach.

Chojniczanka Chojnice nie wyklarowała sobie wyraźnego strzelca w rundzie jesiennej. W zespole lidera zaplecza Ekstraklasy po pięć razy do siatki trafili Emil Drozdowicz oraz Adam Ryczkowski.


Klasyfikacja strzelców Nice 1 Ligi

10 goli - Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec).

9 goli - Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Marcin Wodecki (Odra Opole).

8 goli - Maciej Domański (Puszcza Niepołomice).

7 goli - Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Wojciech Kędziora (GKS Katowice).

6 goli - Adam Czerkas (Raków Częstochowa), Dejan Đermanović (Stal Mielec), Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Patryk Szysz (Górnik Łęczna), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Vojtuš (Miedź Legnica).

5 goli - Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów), Patryk Klimala (Wigry Suwałki), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Adam Ryczkowski (Chojniczanka Chojnice), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn).

4 gole - Dawid Błanik (GKS Tychy), Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Piotr Ćwielong (GKS Tychy), Marquitos (Miedź Legnica), Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Hubert Tomalski (Raków Częstochowa), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce).

3 gole - Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec), Jakub Bąk (Chojniczanka Chojnice), Adrian Błąd (GKS Katowice), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Mateusz Gancarczyk (Stal Mielec), Dimityr Ilijew (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Laurențiu Iorga (Wigry Suwałki), José Embaló (Raków Częstochowa), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Volodymyr Koval (Olimpia Grudziądz), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Mello (Ruch Chorzów), Karol Mondek (Raków Częstochowa), Przemysław Mystkowski (Miedź Legnica), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Andreja Prokić (GKS Katowice), Serhij Pyłypczuk (Wigry Suwałki), Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice), Przemysław Stolc (Chrobry Głogów), Michał Walski (Ruch Chorzów), Kamil Zapolnik (GKS Tychy), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce).

2 gole - Dawid Abramowicz (GKS Tychy), Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Artur Balicki (Ruch Chorzów), Armin Ćerimagić (GKS Katowice), Krzysztof Danielewicz (Chojniczanka Chojnice), Marek Gancarczyk (Odra Opole), Fran González (Bytovia Bytów), Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów), Michał Janota (Stal Mielec), Adrian Karankiewicz (Stomil Olsztyn), Mateusz Klichowicz (Olimpia Grudziądz), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Bojan Marković (Ruch Chorzów), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Damian Michalik (Olimpia Grudziądz), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Patryk Mularczyk (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Niziołek (Odra Opole), Bartosz Nowak (Ruch Chorzów), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Fabian Piasecki (Miedź Legnica), Dawid Plizga (GKS Katowice), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Polkowski (Pogoń Siedlce), Vilim Posinković (Ruch Chorzów), Miłosz Przybecki (Ruch Chorzów), Mateusz Radecki (Wigry Suwałki), Mariusz Rybicki (Wigry Suwałki), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice), Wołodymyr Tanczyk (Stomil Olsztyn), Łukasz Tymiński (Górnik Łęczna), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice), Krystian Wójcik (Raków Częstochowa), Łukasz Wroński (Stal Mielec), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Zejdler (GKS Katowice), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice).

1 gol - Michał Bajdur (Pogoń Siedlce), Adam Banasiak (Zagłębie Sosnowiec), Martin Baran (Odra Opole), Paweł Baranowski (Stomil Olsztyn), Mladen Bartulović (Miedź Legnica), Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Tomasz Boczek (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Bodzioch (Odra Opole), Łukasz Bogusławski (GKS Tychy), Artur Bogusz (Wigry Suwałki), Michał Borecki (Chrobry Głogów), Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec), Kacper Czajkowski (Ruch Chorzów), Jonathan de Amo (Miedź Legnica), Sławomir Duda (Bytovia Bytów), Eusébio Bancessi (Olimpia Grudziądz), Michał Fidziukiewicz (GKS Tychy), Rafał Figiel (Raków Częstochowa), Tomasz Foszmańczyk (GKS Katowice), Milen Gamakow (Stomil Olsztyn), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Marcel Gąsior (Chrobry Głogów), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Krystian Getinger (Stal Mielec), Piotr Głowacki (Stomil Olsztyn), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Miha Goropevšek (Olimpia Grudziądz), Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice), Jakub Habusta (Odra Opole), Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów), Dariusz Jarecki (Górnik Łęczna), Arkadiusz Jędrych (Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Kalinkowski (GKS Katowice), Arkadiusz Kasperkiewicz (Górnik Łęczna), Krzysztof Kiercz (Stal Mielec), Lukas Klemenz (GKS Katowice), Rafał Kosznik (Górnik Łęczna), Kamil Kościelny (Wigry Suwałki), Damian Kowalczyk (Chrobry Głogów), Marcin Kowalczyk (Ruch Chorzów), Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Orlande Kpassa (Bytovia Bytów), Dominik Kun (Pogoń Siedlce), Leândro (Stal Mielec), Jakub Łabojko (Raków Częstochowa), Wojciech Łuczak (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Mandrysz (GKS Katowice), Robert Mandrysz (Chrobry Głogów), Piotr Marciniec (Stal Mielec), Łukasz Matusiak (GKS Tychy), Mateusz Mączyński (GKS Katowice), Tomasz Midzierski (GKS Katowice), Sebastian Milewski (Zagłębie Sosnowiec), Piotr Mroziński (Pogoń Siedlce), Serhij Napołow (Chrobry Głogów), Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec), Gabriel Nowak (Odra Opole), Robert Obst (Wigry Suwałki), Paweł Oleksy (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marek Opałacz (Bytovia Bytów), Przemysław Oziębała (Raków Częstochowa), Aghwan Papikjan (Raków Częstochowa), Mateusz Peroński (Odra Opole), Paweł Piceluk (Raków Częstochowa), Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice), Marcin Radzewicz (GKS Tychy), Dani Ramírez (Stomil Olsztyn), Jarosław Ratajczak (Pogoń Siedlce), Rafał Remisz (Wigry Suwałki), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Ville Salmikivi (Olimpia Grudziądz), Omar Santana (Miedź Legnica), Kamil Słoma (Ruch Chorzów), Szymon Sobczak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Sołowiej (Stomil Olsztyn), Michał Stasiak (Bytovia Bytów), Sebastian Szerszeń (Górnik Łęczna), Krzysztof Szewczyk (Puszcza Niepołomice), Przemysław Trytko (Chrobry Głogów), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Wacławczyk (Bytovia Bytów), Maciej Wichtowski (Pogoń Siedlce), Łukasz Wiech (Górnik Łęczna), Kamil Wiktorski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Winiarczyk (Odra Opole), Bartosz Wolski (Bytovia Bytów), Marcin Woźniak (Olimpia Grudziądz), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Tomasz Wróbel (Raków Częstochowa), Jakub Yunis (GKS Katowice), Mateusz Zawal (Ruch Chorzów), Marcel Ziemann (Stomil Olsztyn).


źródło: OlimpiaGrudziadz.com / 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
13 Pogoń Siedlce 19 24
14 GKS Tychy 19 20
15 Stomil Olsztyn 18 19
16 Olimpia Grudziądz 19 18
17 Górnik Łęczna 19 18
18 Ruch Chorzów 19 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl