GKS Katowice

Zwycięstwo nad Pogonią Siedlce

Napisał
Robert Candrea Robert Candrea fot. Tomasz Warsiński

Piłkarze Olimpii Grudziądz pokonali w meczu sparingowym Pogoń Siedlce 1:0, po golu Roberta Candrei. Spotkanie rozegrano w Świeciu.

Zwycięskie trafienie dla Biało - Zielonych padło w 27. minucie, kiedy rumuński pomocnik strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie Marcina Kaczmarka.

4 lutego 2018, 16:00 - Świecie (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Olimpia Grudziądz 1-0 Pogoń Siedlce
Robert Candrea 27

Olimpia Grudziądz: Wojciech Muzyk (46 Patryk Królczyk) - Adrian Bielawski, Matic Žitko, Tomasz Wełna, Adrian Klimczak - Filip Jazvić (74 Konrad Handzlik), Robert Candrea, Kamil Kurowski, Eusébio Bancessi (60 Hubert Adamczyk), Marcin Kaczmarek (79 Aitor Castro), Volodymyr Koval (82 Damian Ciechanowski).

Pogoń Siedlce: Rafał Misztal - Maciej Wichtowski (57 Arkadiusz Czarnecki), Artjom Artjunin, Mateusz Żytko (46 Damian Świerblewski), Jarosław Ratajczak - Dominik Kun, Daniel Chyła, Kyryło Doroszenko (46 Piotr Mroziński), Dawid Polkowski (72 Dominik Barciak), Michał Bajdur - Adrian Paluchowski (57 Paweł Garyga).

sędziował: Mateusz Jenda (Warszawa).

W 30. minucie Eusébio Bancessi (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Misztal obronił).
W 87. minucie Daniel Chyła (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (Patryk Królczyk obronił).

źródło: OlimpiaGrudziadz.com