Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 27
So, 21. Kwi. 2018 13:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
12 Puszcza Niepołomice 25 32
13 Pogoń Siedlce 26 29
14 Drutex-Bytovia Bytów 25 28
15 Olimpia Grudziądz 25 24
16 Górnik Łęczna 25 21
17 Stomil Olsztyn 25 20
18 Ruch Chorzów 25 15

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 27
So, 21. Kwi. 2018 13:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka

Wiadomości w k2

Klasyfikacja strzelców Nice 1 Ligi

Napisał 
Klasyfikacja strzelców Nice 1 Ligi fot. Zaglebie.Sosnowiec.pl

Przed 25. kolejką Nice 1 Ligi na czele klasyfikacji tych rozgrywek nadal znajdują się zawodnicy Zagłębia Sosnowiec oraz Chrobrego Głogów.

Szymon Lewicki oraz Mateusz Machaj w ostatnich dniach bramek nie zdobyli, ale w dalszym ciągu z jedenastoma trafieniami są na czele grupy.

11 goli - Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów).

9 goli - Wojciech Kędziora (GKS Katowice), Patryk Klimala (Wigry Suwałki), Marcin Wodecki (Odra Opole).

8 goli - Maciej Domański (Puszcza Niepołomice).

7 goli - Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów).

6 goli - Adam Czerkas (Raków Częstochowa), Dejan Đermanović (Stal Mielec), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce), Adam Ryczkowski (Chojniczanka Chojnice), Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Patryk Szysz (Górnik Łęczna), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Vojtuš (Miedź Legnica).

5 goli - Adrian Błąd (GKS Katowice), Emil Drozdowicz (Chojniczanka Chojnice), Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Fabian Piasecki (Miedź Legnica), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce).

4 gole - Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec), Dawid Błanik (GKS Tychy), Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Piotr Ćwielong (GKS Tychy), Marquitos (Miedź Legnica), Damian Michalik (Olimpia Grudziądz), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Mateusz Piątkowski (Miedź Legnica), Hubert Tomalski (Raków Częstochowa), Kamil Zapolnik (GKS Tychy).

3 gole - Jakub Bąk (Chojniczanka Chojnice), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Mateusz Gancarczyk (Stal Mielec), Dimityr Ilijew (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Laurențiu Iorga (Wigry Suwałki), José Embaló (Raków Częstochowa), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Volodymyr Koval (Olimpia Grudziądz), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Mello (Ruch Chorzów), Karol Mondek (Raków Częstochowa), Przemysław Mystkowski (Miedź Legnica), Bartosz Nowak (Ruch Chorzów 2, Stal Mielec 1), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Andreja Prokić (GKS Katowice), Serhij Pyłypczuk (Wigry Suwałki), Mariusz Rybicki (Wigry Suwałki), Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Przemysław Stolc (Chrobry Głogów), Michał Walski (Ruch Chorzów), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce).

2 gole - Dawid Abramowicz (GKS Tychy), Rafał Augustyniak (Miedź Legnica), Artur Balicki (Ruch Chorzów), Paweł Baranowski (Stomil Olsztyn), Artur Bogusz (Wigry Suwałki), Armin Ćerimagić (GKS Katowice), Krzysztof Danielewicz (Chojniczanka Chojnice), Marek Gancarczyk (Odra Opole), Fran González (Bytovia Bytów), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Jakub Habusta (Odra Opole), Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów), Michał Janota (Stal Mielec), Adrian Karankiewicz (Stomil Olsztyn), Mateusz Klichowicz (Olimpia Grudziądz), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Bojan Marković (Ruch Chorzów), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Patryk Mularczyk (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Niziołek (Odra Opole), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Dawid Plizga (GKS Katowice), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Polkowski (Pogoń Siedlce), Vilim Posinković (Ruch Chorzów), Miłosz Przybecki (Ruch Chorzów), Mateusz Radecki (Wigry Suwałki), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice), Wołodymyr Tanczyk (Stomil Olsztyn), Łukasz Tymiński (Górnik Łęczna), Maciej Urbańczyk (Ruch Chorzów), Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice), Krystian Wójcik (Raków Częstochowa), Łukasz Wroński (Stal Mielec), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Zejdler (GKS Katowice), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
12 Puszcza Niepołomice 25 32
13 Pogoń Siedlce 26 29
14 Drutex-Bytovia Bytów 25 28
15 Olimpia Grudziądz 25 24
16 Górnik Łęczna 25 21
17 Stomil Olsztyn 25 20
18 Ruch Chorzów 25 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport          

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl