Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 11
Pt, 21. Wrz. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
1:1 Znicz Pruszków
Znicz

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 11 24
2 Olimpia Grudziądz 11 23
3 Elana Toruń 11 22
4 Radomiak Radom 11 21
5 Siarka Tarnobrzeg 11 18
6 Górnik Łęczna 11 16
7 Znicz Pruszków 11 16

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 12
So, 29. Wrz. 2018 15:30
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Kaczmarek, Jazvić i Podlogar w "11" kolejki

Napisał 
Filip Jazvić Filip Jazvić fot. Kamil Zieliński

Kilku zawodników Olimpii po meczu z Pogonią Siedlce trafiło do jedenastki kolejki, wybieranej przez sportowe portale.

W gronie wyróżnionych znaleźli się Marcin Kaczmarek, Filip Jazvić oraz Matej Podlogar.

Sportowe Fakty: Michał Szromnik (Drutex-Bytovia Bytów) - Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Łukasz Wróbel (Drutex-Bytovia Bytów), Marcin Biernat (GKS Tychy), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Bartosz Nowak (Stal Mielec), Filip Jazvić (Olimpia Grudziądz), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Patryk Szysz (Górnik Łęczna).

GOL24.pl: Michał Szromnik (Drutex-Bytovia Bytów) - Łukasz Wróbel (Drutex-Bytovia Bytów),   Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Mavroudis Bougaidis (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Maksymilian Banaszewski (Stal Mielec), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Patryk Szysz (Górnik Łęczna).

PilkaNozna.pl: Rafał Leszczyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - Marcin Biernat (GKS Tychy), Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Łukasz Wróbel (Drutex-Bytovia Bytów), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Nowak (Stal Mielec), Patryk Szysz (Górnik Łęczna), Filip Jazvić (Olimpia Grudziądz), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Matej Podlogar (Olimpia Grudziądz).


źródło: OlimpiaGrudziadz.com

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 11 24
2 Olimpia Grudziądz 11 23
3 Elana Toruń 11 22
4 Radomiak Radom 11 21
5 Siarka Tarnobrzeg 11 18
6 Górnik Łęczna 11 16
7 Znicz Pruszków 11 16

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie