Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 24
N, 17. Mar. 2019 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
1:0 GKS Bełchatów
Bełchatów

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
2 Radomiak Radom 24 44
3 Elana Toruń 24 40
4 GKS Bełchatów 24 40
5 Olimpia Grudziądz 24 40
6 Górnik Łęczna 24 38
7 Stal Stalowa Wola 24 37
8 Resovia 23 33

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 25
So, 23. Mar. 2019 17:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Górnik Łęczna
Górnik Ł.

Wiadomości w k2

Marcin Bielawski sędzią meczu Siarka - Olimpia

Napisane przez  OlimpiaGrudziadz.com

Marcin Bielawski z Katowic będzie arbitrem głównym sobotniego meczu Olimpii Grudziądz z Siarką w Tarnobrzegu.


3 sierpnia (piątek):

ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).

4 sierpnia (sobota):

Błękitni Stargard - Rozwój Katowice, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).
Resovia - Gryf Wejherowo, godz. 17:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg, godz. 17:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Radomiak Radom - GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Widzew Łódź - Znicz Pruszków, godz. 19:10, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
2 Radomiak Radom 24 44
3 Elana Toruń 24 40
4 GKS Bełchatów 24 40
5 Olimpia Grudziądz 24 40
6 Górnik Łęczna 24 38
7 Stal Stalowa Wola 24 37
8 Resovia 23 33

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie