Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Zapowiedź 14. kolejki spotkań w II lidze

Napisane przez  Redakcja

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 14. kolejka spotkań w II lidze. Odbędzie się 7 z 9 meczów, ponieważ spotkania Błękitni Stargard – Radomiak Radom oraz Elana Toruń – Ruch Chorzów, zostały przełożone w związku z powołaniami zawodników tych drużyn do reprezentacji młodzieżowych.

Jako pierwsi w sobotę 13 października, bo już o godzinie 15.00 na boisko wybiegną zawodnicy Olimpii Grudziądz. Zmierzą się oni w wyjazdowy spotkaniu z ROW-em 1964 Rybnik. To spotkanie zapowiemy oddzielnie.

Kolejne drużyny, które rozpoczną swoje spotkanie o godzinie 15.00, to Stal Stalowa WolaRozwój Katowice. Drużyna gospodarzy prezentuje w tym sezonie największe wahania formy, ponieważ potrafi wygrywać z drużynami ze szczytu tabeli, jak: Olimpia Grudziądz, Widzew Łódź czy GKS Bełchatów, a przegrać z Olimpią Elbląg czy Pogonią Siedlce. W związku z tym ciężko określić, kto w tym spotkaniu ma większe szanse na zwycięstwo.

Resovia podejmie na własnym terenie PGE GKS Bełchatów. Początek tego spotkania zaplanowany jest również na godzinę 15.00. Drużyna z Rzeszowa ostatnio nie spisuje się zbyt dobrze, bo w trzech ostatnich kolejkach zdołała zdobyć tylko jeden punkt, remisując ze Skrą. Pozostałe dwa spotkania przegrała i to w nie najlepszym stylu, bo w każdym z nich straciła po 5 bramek. Natomiast Bełchatów w dwóch ostatnich kolejkach odniósł zwycięstwa i dzięki temu zajmuje 3 miejsce w tabeli II ligi.

Jeszcze jedno spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 15.00. Pogoń Siedlce podejmie Siarkę Tarnobrzeg. Pogoń w poprzedniej kolejce pewnie wygrała swoje spotkanie z Górnikiem Łęczna 4-0. Natomiast drużyna z Tarnobrzega, po świetnym początku sezonu ostatnio spisuje się znacznie gorzej. W ostatnich 7 kolejkach zdołała zdobyć zaledwie dwa punkty.

O godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie w Łęcznej. Górnik zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Po ostatniej porażce drużyny z Łęcznej (4-0 z Pogonią Siedlce), posadę stracił trener Rafał Wójcik. Natomiast drużyna Znicza na wyjazdach radzi sobie całkiem nieźle, bo w tych meczach uzbierała 12 punktów.

Ostatnie sobotnie spotkanie odbędzie się w Łodzi. Widzew zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Po wygranej w ostatniej kolejce drużyna z Łodzi umocniła swoją pozycję lidera II ligi. Skra Częstochowa w ostatniej kolejce doznała pierwszej porażki na własnym stadionie. Na wyjazdach częstochowianie spisują się znacznie gorzej, bo w tym sezonie zdołali zdobyć tylko 4 punkty.

W niedzielę 14 października zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie. Odbędzie się ono w Wejherowie. Nasz ubiegłotygodniowy rywal – Gryf, podejmie na własnym terenie Olimpię Elbląg. Ostatnia kolejka dla obu drużyn była udana, bo zainkasowały komplet punktów.


Źródło: olimpiagrudziadz.com

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie