Siarka

Remis w Toruniu

Napisane przez  Redakcja
Remis w Toruniu fot. Kamil Zieliński / olimpiagrudziadz.com

Po emocjonującym spotkaniu w Toruniu, Olimpia Grudziądz zremisowała z Elaną. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kacper Skibicki oraz Konrad Handzlik. Do 98 minuty spotkania Olimpia prowadziła 1-2. Pomimo tego, że sędzia doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry, nie zdecydował się na zakończenie spotkania po upływie tego czasu. W 98 minucie po rzucie rożnym nasza drużyna straciła bramkę i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

28 października 2018, 13:00 - Toruń (Stadion Miejski)
Elana Toruń 2-2 Olimpia Grudziądz
Filip Kozłowski 32, Krzysztof Wołkowicz 98 - Kacper Skibicki 73, Konrad Handzlik 77

Elana Toruń: 1. Bartosz Mrozek - 23. Jan Andrzejewski, 6. Patryk Urbański, 27. Michał Kołodziejski, 3. Kordian Górka - 17. Dominik Kościelniak (83, 11. Damian Lenkiewicz), 18. Maciej Stefanowicz, 19. Mariusz Kryszak, 20. Mateusz Stryjewski(73, 7. Artur Lenartowski), 16. Krzysztof Wołkowicz - 15. Filip Kozłowski.

Olimpia Grudziądz: 19. Wojciech Muzyk - 25. Damian Ciechanowski, 26. Donatas Nakrošius, 66. Piotr Witasik, 96. Marcin Poręba(81, 8. Mikołaj Gabor) - 17. Mateusz Marzec, 30. Dariusz Kamiński (46, 70. Konrad Handzlik), 13. Bartosz Śmietanko, 11. Robert Ziętarski, 10. Aghwan Papikjan (90, 18. Nikodem Zatorski) - 15. Robert Hirsz (51, 22. Kacper Skibicki).

żółte kartki: Kamiński, Handzlik, Ciechanowski, Papikjan.

sędziował: Szymon Lizak (Poznań).

Źródło: olimpiagrudziadz.com