-:- Olimpia Grudziądz

Przegrana z Siarką Tarnobrzeg

Napisane przez  Redakcja
Mateusz Marzec Mateusz Marzec fot. Kamil Zieliński / olimpiagrudziadz.com

Olimpia Grudziądz przegrała swoje ostatnie spotkanie przed własną publicznością w tym roku. Pojedynek z Siarką Tarnobrzeg zakończył się wynikiem 2-3.

Po pierwszej połowie Olimpia prowadziła 1-0 po samobójczej bramce Jakuba Głaza i nic nie zapowiadało, że spotkanie z Siarką zakończy się przegraną naszej drużyny. Druga połowa zaczęła się dla naszej drużyny fatalnie, bo już w 47. minucie Krzysztof Ropski wyrównał wynik spotkania na 1-1. Kolejną bramkę Olimpia straciła w 77. minucie po strzale Dawida Kubowicza. Zawodnicy Olimpii starali się jeszcze odwrócić losy spotkania i dzięki bramce Mateusza Marca w 84. minucie spotkania zdołali wyrównać. Niestety radość ze zdobytej bramki nie trwała długo, bo już 86. minucie Siarka ponownie wyszła na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Mateusza Janeczko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-3 dla Siarki Tarnobrzeg.

24 listopada 2018, 17:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 2-3 Siarka Tarnobrzeg
Jakub Głaz 11 (s), Mateusz Marzec 84 - Krzysztof Ropski 47, Dawid Kubowicz 77, Mateusz Janeczko 86

Olimpia Grudziądz: 19. Wojciech Muzyk - 25. Damian Ciechanowski, 26. Donatas Nakrošius, 6. Ariel Wawszczyk, 8. Mikołaj Gabor(85, 18. Nikodem Zatorski) - 22. Kacper Skibicki (56, 13. Bartosz Śmietanko), 11. Robert Ziętarski, 70. Konrad Handzlik, 17. Mateusz Marzec, 10. Aghwan Papikjan (82, 30. Dariusz Kamiński) - 15. Robert Hirsz.

Siarka Tarnobrzeg: 1. Krystian Krupa - 98. Jakub Głaz, 37. Michał Bierzało, 14. Sebastian Duda, 99. Kamil Woźniak - 51. Maksymilian Sitek (89, 20. Grzegorz Płatek), 4. Łukasz Nadolski, 23. Dawid Kubowicz, 18. Kacper Maik, 77. Aleksander Drobot (46, 11. Mateusz Janeczko; 90, 16. Eryk Galara) - 19. Adrian Gębalski (46, 9. Krzysztof Ropski).

żółte kartki: Bierzało, Kubowicz.

sędziował: Łukasz Kuźma (Białystok).

W 75. minucie Michał Bierzało (Siarka) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Muzyk obronił).

Źródło: olimpiagrudziadz.com