Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Następne spotkanie

Wiadomości w k2

Marcin Kaczmarek odchodzi z Olimpii Grudziądz

Napisane przez  Redakcja
Marcin Kaczmarek Marcin Kaczmarek fot. Kamil Zieliński / olimpiagrudziadz.com

Po 5 sezonach gry dla Biało-Zielonych Marcin Kaczmarek opuszcza Olimpię Grudziądz. 

"Kaka" dołączył do Olimpii w sezonie 2014/15. Przez wszystkie sezony był podstawowym zawodnikiem u każdego trenera. Przez ostatnie lata stał się ikoną grudziądzkiego klubu. Przez 5 sezonów zagrał w 144 spotkaniach! Zdobył dla nas 22 gole. Zawsze z sercem i oddaniem reprezentował nasz klub. Najbardziej waleczny na boisku, a czas w jego przypadku zdawał się zatrzymać i metryka Marcina nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości. Kapitan grudziądzkiej szatni, najstarszy na boisku, który zawsze walczył do ostatniego gwizdka.
 
 
Marcin Kaczmarek: Przede wszystkim chciałbym podziękować żonie i córce, które były ze mną w tych dobrych i złych chwilach i które zawsze wpierały mnie w mojej przygodzie z piłką. Grudziądzkim kibicom dziękuję za wsparcie i doping przez te ostatnie 5 lat. To była dla mnie wielka przyjemność grać dla Was przez te wszystkie lata. Wielkie podziękowania z mojej strony należą się także kierownikowi drużyny Pawłowi Grzybkowi oraz naszemu sztabowi medycznemu – „Gumisiowi” i Szymkowi. Bez nich ta drużyna nie mogłaby funkcjonować. Dziękuję także wszystkim pracownikom Olimpii.  W Grudziądzu spędziłem 5 lat i przeżyłem tu wiele wspaniałych, ale także ciężkich chwil takich jak spadek do 2 ligi. Rok temu zostałem tu, bo chciałem wywalczyć awans do 1 ligi i to nam się udało. Dziękuję mojej drużynie za walkę do samego końca i życzę wszystkim chłopakom powodzenia w dalszej karierze, bo jest tu fajna drużyna. Na koniec chciałbym podziękować Prezesowi Bojarowskiemu, który razem z Panem Mariuszem Łaskim ściągnął mnie do Grudziądza. To dzięki nim miałem szansę grać w tym klubie przez tak długi okres czasu. Dziękuję także Prezesowi Tomaszowi Asenskiemu – co prawda nie dane nam było długo współpracować, ale życzę Prezesowi i całemu klubowi powodzenia w najbliższym sezonie. Okres gry w Olimpii będę wspominał bardzo ciepło, ja i moja rodzina poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi i zostawiliśmy tu naprawdę duży kawałek życia.
 
My również dziękujemy Tobie Marcinie za reprezentowanie naszego klubu przez 5 sezonów! Życzymy Ci wszystkiego dobrego w dalszej karierze, ponieważ wiemy, że nie powiedziałeś jeszcze ostatniego słowa! W Grudziądzu zawsze będziesz mile widziany!

Źródło: olimpiagrudziadz.com
 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Radomiak Radom 33 59
2 Olimpia Grudziądz 34 59
3 GKS Bełchatów 33 57
4 Elana Toruń 33 56
5 Widzew Łódź 34 55
6 Pogoń Siedlce 33 48
7 Stal Stalowa Wola 33 48

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie