-:- Chrobry Głogów
Chrobry

Olimpia remisuje z Chojniczanką w sparingu

Napisane przez  Redakcja

Piłkarze Olimpii Grudziądz zremisowali z Chojniczanką Chojnice 1:1 w kolejnym meczu sparingowym.

Bramkę dla grudziądzkiego zespołu strzelił Omran Haydary. Wyrównanie dla Chojniczanki dało trafienie Tomasza Mikołajczaka.

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) Radosław Janukiewicz - Jacek Podgórski, Choroś, Matic Žitko, Krystian Wachowiak, Miłosz Przybecki, Andrzej Kaszuba, Oskar Paprzycki, Wojciech Trochim, Mateusz Kuzimski, Janusz Surdykowski. (II połowa) Radosław Janukiewicz, Michał Sacharuk, Seweryn Michalski, Choroś, Kamil Sylwestrzak, Emil Drozdowicz, Bartosz Wolski, Paweł Zawistowski, Bartłomiej Urbański, Jakub Letniowski, Tomasz Mikołajczak.

Olimpia Grudziądz:
Mikołaj Brylewski, Damian Ciechanowski, Ivan Ocenas, Lukas Duriska, zawodnik testowany, Omran Haydary, Maciej Kona, Artem Filimonov, Konrad Handzlik, Robert Ziętarski, Joao Augusto.

Ponadto zagrali również: Paweł Ewertowski, Ariel Wawszczyk, Bartosz Sulkowski, Dawid Szymkowiak, Sebastian Kamiński, Marcin Poręba, Piotr Janczukowicz oraz pozostali zawodnicy testowani.

źródło: Olimpia Grudziądz