Poprzednie spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 4
Pt, 16. Sie. 2019 19:39
Stal Mielec
Stal
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7
3 Miedź Legnica 3 7
4 GKS Bełchatów 3 6
5 Olimpia Grudziądz 3 6
6 Warta Poznań 3 6
7 Radomiak Radom 3 6
8 Chojniczanka Chojnice 3 4

Następne spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 5
Śr, 21. Sie. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Wiadomości w k2

Olimpia dalej liderem Fortuna 1 Liga! (PODSUMOWANIE)

Napisane przez  Redakcja
Mateusz Malewski Mateusz Malewski

Olimpia Grudziądz po 2 kolejkach Fortuna 1 Liga wciąż na pozycji lidera!

Sandecja Nowy Sącz 1-2 Miedź Legnica 
Michal Piter-Bučko 30 - Henrik Ojamaa 18, Tadeusz Socha 40 (s)

Sandecja: 1. Daniel Bielica - 9. Adrian Danek (77, 37. Bartłomiej Dudzic), 21. Tadeusz Socha, 28. Michal Piter-Bučko, 4. Marcin Flis, 11. Dominik Kun - 27. Damian Chmiel (46, 20. Maciej Korzym), 10. Thiago, 13. Radosław Kanach (71, 16. Michał Walski), 8. Maciej Małkowski - 91. Mateusz Klichowicz.

Miedź: 1. Łukasz Załuska - 23. Paweł Zieliński, 19. Grzegorz Bartczak, 25. Nemanja Mijušković, 33. Artur Pikk - 8. Marquitos (86, 13. Adrian Purzycki), 6. Jan Ostrowski (46, 27. Patryk Makuch), 7. Krzysztof Danielewicz, 10. Petteri Forsell, 21. Henrik Ojamaa - 20. Valērijs Šabala (66, 18. Roko Mišlov).


Stal Mielec 1-1 Wigry Suwałki 
Martin Dobrotka 23 (k) - Cezary Sauczek 77

Stal: 87. Seweryn Kiełpin - 2. Paweł Olszewski, 5. Mateusz Żyro (63, 14. Łukasz Janoszka), 24. Lukáš Bielák, 4. Martin Dobrotka, 23. Krystian Getinger - 20. Grzegorz Tomasiewicz, 16. Josip Šoljić, 17. Bartosz Nowak, 9. Andreja Prokić - 19. Adrian Paluchowski (77, 90. Josip Barišić).

Wigry: 33. Dominik Kąkolewski - 25. Arkadiusz Najemski, 3. Abdoulaye Diallo, 34. Adrian Piekarski, 44. Adrian Karankiewicz - 6. Grzegorz Aftyka, 64. Łukasz Sosnowski, 22. Joel Huertas (61, 4. Dawid Sołdecki), 23. Szymon Łapiński (75, 17. Oskar Furst), 27. Robert Bartczak (87, 9. Kamil Sabiłło) - 77. Cezary Sauczek.


Odra Opole 0-1 Puszcza Niepołomice 
José Embaló 27 

Odra: 1. Artur Krysiak, 77. Patryk Janasik, 2. Piotr Żemło, 3. Mateusz Wypych, 33. Kamil Słaby - 22. Dawid Błanik (56, 7. Krzysztof Janus), 10. Martin Adamec, 66. Miłosz Trojak (61, 98. Mateusz Czyżycki), 14. Sebastian Bonecki (86, 11. Franciszek Wróblewski), 17. Bartłomiej Wdowik - 20. Szymon Skrzypczak. 

Puszcza: 22. Karol Niemczycki - 27. Mateusz Bartków, 3. Michał Czarny, 5. Konrad Stępień, 28. Michał Mikołajczyk - 20. Konrad Nowak, 7. Marcel Kotwica, 14. Jakub Serafin (83, 18. Bartosz Widejko), 25. Wiktor Żytek, 50. Maksymilian Sitek (72, 9. Jakub Bąk) - 70. José Embaló (62, 19. Marcin Orłowski).


Chrobry Głogów 0-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 
Vladislavs Gutkovskis 71 

Chrobry: 1. Mateusz Abramowicz - 32. Przemysław Stolc, 3. Michał Michalec, 26. Łukasz Góra - 19. Marcel Ziemann, 8. Szymon Drewniak, 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj (72, 21. Michał Pawlik), 6. Jarosław Ratajczak - 77. Dominik Piła (46, 17. Mateusz Kulchawy), 11. Mikołaj Lebedyński (79, 10. Gerard Artigas). 

Bruk-Bet Termalica: 1. Łukasz Budziłek - 13. Mateusz Grzybek, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 16. Martin Mikovič - 6. Dawid Kalisz (66, 20. Jacek Kiełb), 27. Wojciech Kamiński, 4. Piotr Wlazło (66, 10. Florin Purece), 19. Michal Bezpalec (90, 5. Vlastimir Jovanović), 7. Roman Gergel - 21. Vladislavs Gutkovskis. 


Zagłębie Sosnowiec 0-1 Olimpia Grudziądz 
Tiago Alves 75 

Zagłębie: 23. Matko Perdijić - 7. Tomasz Nawotka, 25. Piotr Polczak, 66. Płamen Kraczunow, 98. Wojciech Słomka - 10. Stanisław Biłeńkyj (71, 9. Mateusz Szwed), 17. Kacper Radkowski, 14. Filip Karbowy, 8. Szymon Pawłowski, 30. Patryk Małecki (62, 77. Błażej Radwanek) - 99. Fabian Piasecki (74, 19. Michał Góral). 

Olimpia: 99. Jakub Lemanowicz - 25. Damian Ciechanowski, 28. Ivan Očenáš, 18. Lukáš Ďuriška, 6. Ariel Wawszczyk - 7. Tiago Alves (85, 71. Remigiusz Szywacz), 21. Maciej Kona, 10. Robert Ziętarski, 23. Konrad Handzlik (68, 9. João Criciúma), 17. Jakub Łukowski (79, 70. Bartosz Nowicki) - 11. Omran Haydary. 


Warta Poznań 1-0 GKS Bełchatów 
Tomasz Boczek 71 

Warta: 1. Adrian Lis - 13. Jakub Kuzdra, 5. Bartosz Kieliba, 4. Tomasz Boczek, 3. Jakub Kiełb - 28. Karol Gardzielewicz (46, 18. Wiktor Długosz), 21. Mateusz Kupczak, 7. Michał Grobelny, 22. Robert Janicki (90, 20. Adrian Cierpka), 11. Michał Jakóbowski (69, 19. Mariusz Rybicki) - 25. Gracjan Jaroch. 

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 16. Mikołaj Grzelak, 3. Marcin Grolik, 21. Mariusz Magiera, 9. Krzysztof Wołkowicz - 7. Bartłomiej Bartosiak, 8. Paweł Czajkowski, 13. Artur Golański (66, 19. Adrian Małachowski), 15. Wiktor Putin (64, 14. Bartosz Biel), 20. Mateusz Marzec - 59. Przemysław Zdybowicz (83, 18. Maciej Mas). 

W 24. minucie Artur Golański (Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Lis obronił).


Radomiak Radom 2-1 Stomil Olsztyn 
Mateusz Michalski 13, Patryk Mikita 88 - Artur Siemaszko 5 

Radomiak: 1. Artur Haluch - 14. Damian Jakubik, 16. Mateusz Cichocki, 20. Kacper Pietrzyk, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (90, 66. Adam Banasiak), 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 10. Rafał Makowski, 7. Mateusz Michalski (68, 77. Patryk Mikita) - 27. Damian Nowak (62, 22. Maciej Górski). 

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 96. Ołeh Tarasenko, 4. Jakub Mosakowski, 20. Wojciech Dziemidowicz - 10. Artur Siemaszko (54, 8. Bartłomiej Niedziela), 97. Wiktor Biedrzycki, 7. Paweł Głowacki (72 Wojciech Hajda), 5. Grzegorz Lech (78, 70. Mateusz Cetnarski), 11. Mateusz Gancarczyk - 9. Szymon Sobczak. 


GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 GKS Tychy 
Kamil Adamek 7, Damian Tront 32 - Mateusz Piątkowski 38 

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 16. Dominik Kulawiak, 93. Adam Wolniewicz, 32. Bartosz Jaroszek, 94. Dawid Gojny - 22. Rafał Adamek, 6. Łukasz Norkowski (68, 5. Michał Bojdys), 20. Damian Tront, 8. Kamil Jadach (65, 23. Daniel Liszka) - 28. Kamil Adamek, 12. Jakub Wróbel (81, 21. Marek Mróz). 

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 5. Maciej Mańka, 4. Marcin Biernat, 6. Marcin Kowalczyk (64, 13. Łukasz Moneta), 21. Ken Kallaste - 24. Dominik Połap (85, 77. Kacper Piątek), 14. Dario Krišto, 31. Keon Daniel, 8. Łukasz Grzeszczyk, 17. Sebastian Steblecki (90, 96. Wojciech Szumilas) - 27. Mateusz Piątkowski. 


Chojniczanka Chojnice 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 
Marko Roginić 30 

Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 90. Jan Mudra, 42. Seweryn Michalski, 85. Hubert Wołąkiewicz, 2. Kamil Sylwestrzak - 19. Michał Sacharuk, 5. Paweł Zawistowski (46, 43. Michal Obročník), 68. Bartosz Wolski, 10. Wojciech Trochim (71, 11. Janusz Surdykowski), 14. Mateusz Kuzimski (46, 23. Jacek Podgórski) - 17. Tomasz Mikołajczak. 

Podbeskidzie: 1. Martin Polaček - 25. Bartosz Jaroch, 28. Kornel Osyra, 20. Dmytro Baszłaj, 2. Filip Modelski - 8. Karol Danielak (75, 90. Adrian Rakowski), 27. Konrad Sieracki (75, 14. Filip Laskowski), 7. Rafał Figiel, 6. Tomasz Nowak, 11. Łukasz Sierpina (84, 22. Kacper Gach) - 95. Marko Roginić.


TABELA LIGOWA


źródło: olimpiagrudziadz.com

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie