Poprzednie spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 4
Pt, 16. Sie. 2019 19:39
Stal Mielec
Stal
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela Fortuna 1 Liga

# Zespół M Pkt
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7
3 Miedź Legnica 3 7
4 GKS Bełchatów 3 6
5 Olimpia Grudziądz 3 6
6 Warta Poznań 3 6
7 Radomiak Radom 3 6
8 Chojniczanka Chojnice 3 4

Następne spotkanie

Fortuna 1 Liga - Kolejka 5
Śr, 21. Sie. 2019 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Wigry Suwałki
Wigry

Wiadomości w k2

Podsumowanie 3 kolejki Fortuna 1 Liga

Napisane przez  Redakcja
Mateusz Malewski Mateusz Malewski

Za nami 3 kolejka Fortuna 1 Liga. Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich spotkań wraz z wynikami.

Olimpia Grudziądz 3-5 Chojniczanka Chojnice
Tiago Alves 46, 75, Omran Haydary 72 - Kamil Sylwestrzak 5, Aghwan Papikjan 13, Krystian Wachowiak 78, Seweryn Michalski 86, Bartosz Wolski 90

Olimpia: 99. Jakub Lemanowicz - 25. Damian Ciechanowski, 28. Ivan Očenáš, 18. Lukáš Ďuriška, 6. Ariel Wawszczyk - 7. Tiago Alves, 21. Maciej Kona (90, 8. Sebastian Kamiński), 10. Robert Ziętarski, 23. Konrad Handzlik (83, 3. Florian Pfertzel), 17. Jakub Łukowski (46, 9. João Criciúma) - 11. Omran Haydary.

Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 90. Jan Mudra, 42. Seweryn Michalski, 85. Hubert Wołąkiewicz, 2. Kamil Sylwestrzak - 19. Michał Sacharuk (45, 18. Krystian Wachowiak), 43. Michal Obročník, 68. Bartosz Wolski, 10. Wojciech Trochim (77, 11. Janusz Surdykowski), 94. Aghwan Papikjan (68, 23. Jacek Podgórski) - 17. Tomasz Mikołajczak.


Stomil Olsztyn 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Grzegorz Lech 26 (k), Maciej Pałaszewski 67 - Adam Wolniewicz 73 (k)

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 30. Rafał Remisz, 96. Ołeh Tarasenko, 4. Jakub Mosakowski (82, 63. Wojciech Hajda) - 10. Artur Siemaszko (46, 90. Waldemar Gancarczyk), 31. Maciej Pałaszewski (77, 7. Paweł Głowacki), 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 11. Mateusz Gancarczyk - 9. Szymon Sobczak.

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 16. Dominik Kulawiak, 93. Adam Wolniewicz, 32. Bartosz Jaroszek (73, 9. Adam Żak), 94. Dawid Gojny - 22. Rafał Adamek, 20. Damian Tront, 21. Marek Mróz (59, 6. Łukasz Norkowski), 7. Patryk Skórecki (59, 5. Michał Bojdys), 8. Kamil Jadach - 28. Kamil Adamek.


Miedź Legnica 2-1 Chrobry Głogów
Marquitos 45, Roko Mišlov 86 - Michał Pawlik 13

Miedź: 1. Łukasz Załuska - 23. Paweł Zieliński, 19. Grzegorz Bartczak, 25. Nemanja Mijušković, 33. Artur Pikk - 27. Patryk Makuch (73, 70. Maciej Śliwa), 7. Krzysztof Danielewicz (86, 18. Roko Mišlov), 13. Adrian Purzycki, 8. Marquitos, 21. Henrik Ojamaa - 20. Valērijs Šabala (73, 24. Hubert Antkowiak).

Chrobry: 25. Michał Szromnik - 32. Przemysław Stolc, 26. Łukasz Góra, 6. Jarosław Ratajczak - 18. Michał Ilków-Gołąb, 21. Michał Pawlik, 8. Szymon Drewniak, 16. Robert Mandrysz (83, 15. Maciej Diduszko), 19. Marcel Ziemann - 11. Mikołaj Lebedyński (79, 99. Damian Kowalczyk), 77. Dominik Piła (70, 9. Adam Antochów).


GKS Tychy 4-1 Odra Opole
Maciej Mańka 44, Dario Krišto 47, Łukasz Grzeszczyk 72 (k), Łukasz Moneta 87 - Mateusz Czyżycki 41

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 5. Maciej Mańka, 4. Marcin Biernat, 6. Marcin Kowalczyk, 20. Bartosz Szeliga - 24. Dominik Połap (46, 77. Kacper Piątek), 14. Dario Krišto, 31. Keon Daniel, 8. Łukasz Grzeszczyk, 17. Sebastian Steblecki (84, 13. Łukasz Moneta) - 27. Mateusz Piątkowski (81, 9. Dawid Kasprzyk).

Odra: 1. Artur Krysiak - 77. Patryk Janasik, 2. Piotr Żemło, 3. Mateusz Wypych, 33. Kamil Słaby - 7. Krzysztof Janus (56, 22. Dawid Błanik), 10. Martin Adamec, 98. Mateusz Czyżycki, 14. Sebastian Bonecki (73, 9. Tomáš Mikinič), 17. Bartłomiej Wdowik (70, 11. Franciszek Wróblewski) - 20. Szymon Skrzypczak.


GKS Bełchatów 3-0 Radomiak Radom
Przemysław Zdybowicz 9, Bartosz Biel 34, Dawid Kocyła 89

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 16. Mikołaj Grzelak, 3. Marcin Grolik, 21. Mariusz Magiera, 9. Krzysztof Wołkowicz - 7. Bartłomiej Bartosiak (88, 15. Wiktor Putin), 8. Paweł Czajkowski, 13. Artur Golański, 20. Mateusz Marzec (70, 10. Dawid Flaszka), 14. Bartosz Biel - 59. Przemysław Zdybowicz (74, 6. Dawid Kocyła).

Radomiak: 1. Artur Haluch - 14. Damian Jakubik, 16. Mateusz Cichocki, 20. Kacper Pietrzyk (75, 97. Dominik Sokół), 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro, 11. Michał Kaput (46, 27. Damian Nowak), 55. Meik Karwot, 10. Rafał Makowski, 7. Mateusz Michalski (46, 77. Patryk Mikita) - 22. Maciej Górski.


Puszcza Niepołomice 1-2 Sandecja Nowy Sącz
José Embaló 61 - Maciej Korzym 16, Michal Piter-Bučko 74

Puszcza: 22. Karol Niemczycki - 27. Mateusz Bartków, 3. Michał Czarny, 5. Konrad Stępień, 28. Michał Mikołajczyk - 20. Konrad Nowak (83, 19. Marcin Orłowski), 7. Marcel Kotwica, 14. Jakub Serafin (69, 8. Longinus Uwakwe), 25. Wiktor Żytek, 50. Maksymilian Sitek (57, 2. Łukasz Szczepaniak) - 70. José Embaló.

Sandecja: 1. Daniel Bielica - 9. Adrian Danek, 7. Grzegorz Baran, 28. Michal Piter-Bučko, 4. Marcin Flis, 11. Dominik Kun - 91. Mateusz Klichowicz (90, 37. Bartłomiej Dudzic), 10. Thiago (90, 5. Dawid Szufryn), 13. Radosław Kanach, 8. Maciej Małkowski - 20. Maciej Korzym (79, 27. Damian Chmiel).


Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Martin Mikovič 56, Piotr Wlazło 69 (k)

Bruk-Bet Termalica: 1. Łukasz Budziłek - 13. Mateusz Grzybek, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 16. Martin Mikovič - 6. Dawid Kalisz, 27. Wojciech Kamiński (46, 5. Vlastimir Jovanović), 4. Piotr Wlazło, 19. Michal Bezpalec (73, 10. Florin Purece), 7. Roman Gergel - 21. Vladislavs Gutkovskis (78, 20. Jacek Kiełb).

Zagłębie: 23. Matko Perdijić - 7. Tomasz Nawotka, 25. Piotr Polczak, 66. Płamen Kraczunow, 98. Wojciech Słomka - 10. Stanisław Biłeńkyj, 17. Kacper Radkowski (62, 19. Michał Góral), 14. Filip Karbowy (74, 28. Michał Kieca), 8. Szymon Pawłowski, 30. Patryk Małecki - 99. Fabian Piasecki (54, 77. Błażej Radwanek).


Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 Stal Mielec
Karol Danielak 35, 62, 72, Iván Martín 90 - Adrian Paluchowski 11

Podbeskidzie: 1. Martin Polaček - 25. Bartosz Jaroch, 28. Kornel Osyra, 20. Dmytro Baszłaj, 2. Filip Modelski - 8. Karol Danielak (87, 99. Iván Martín), 7. Rafał Figiel, 27. Konrad Sieracki, 6. Tomasz Nowak, 11. Łukasz Sierpina (90, 19. Michał Rzuchowski) - 95. Marko Roginić.

Stal: 87. Seweryn Kiełpin - 2. Paweł Olszewski, 24. Lukáš Bielák, 16. Josip Šoljić, 4. Martin Dobrotka, 23. Krystian Getinger - 20. Grzegorz Tomasiewicz, 8. Maciej Urbańczyk, 17. Bartosz Nowak (67, 10. Mateusz Mak), 14. Łukasz Janoszka (55, 9. Andreja Prokić) - 19. Adrian Paluchowski (70, 90. Josip Barišić).


Wigry Suwałki 1-2 Warta Poznań
Michał Żebrakowski 87 - Wiktor Długosz 19, Gracjan Jaroch 48

Wigry: 33. Dominik Kąkolewski - 6. Grzegorz Aftyka, 25. Arkadiusz Najemski, 4. Dawid Sołdecki, 34. Adrian Piekarski, 44. Adrian Karankiewicz - 77. Cezary Sauczek, 64. Łukasz Sosnowski (56, 10. Michał Żebrakowski), 22. Joel Huertas, 27. Robert Bartczak (56, 9. Kamil Sabiłło) - 23. Szymon Łapiński (68, 2. Paweł Gierach).

Warta: 1. Adrian Lis - 13. Jakub Kuzdra, 5. Bartosz Kieliba, 4. Tomasz Boczek, 3. Jakub Kiełb - 18. Wiktor Długosz (58, 28. Karol Gardzielewicz), 21. Mateusz Kupczak, 7. Michał Grobelny (81, 20. Adrian Cierpka), 22. Robert Janicki, 11. Michał Jakóbowski (82, 19. Mariusz Rybicki) - 25. Gracjan Jaroch.


źródło: olimpiagrudziadz.com 



Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

                                                                                         

Logowanie